zadzwoń do nasZadzwoń Darmowa wycena
Gwarancja stałej ceny do końca czerwca 2024!
Wypełnij formularz i odbierz rabat 200 zł usługę malowania (min. 100m2)

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Farby i wizualizacje > Farby Teknos

Wprowadzona na rynek przed kilkoma laty farba KIRJO AQUA na bazie wody staje się coraz bardzie popularnym wyborem. Nadaje się do malowania dachów nowych lub wcześniej malowanych farbami alkidowymi i akrylowymi. Farba charakteryzuje się znakomitą przyczepnością oraz świetną wydajnością. Nasze doświadczenia co do trwałości dachu pokrytego farbą TEKNOS są również bardzo pozytywne.

Farba do blach dachowych KIRJO AQUA

KIRJO AQUA jest matową, wodorozcieńczalną, akrylową farbą do malowania blach dachowych, zawierającą pigmenty antykorozyjne.

kirjo_aqua_10lZastosowanie: Stosuje się na nowe, uprzednio niemalowane blachy dachowe pokrywane cynkiem i ocynkowane oraz powierzchnie stalowe. KIRJO AQUA może być nakładana na świeże blachy ocynkowane, zaraz po ukończeniu pokrycia dachowego.

Jest również odpowiednia do konserwacji blach dachowych malowanych wcześniej farbami alkidowymi lub akrylowymi. KIRJO AQUA może być również stosowana do konserwacji blach stalowych powlekanych przemysłowo powłokami farb: poliuretanowych, PURAL, PUREX, poliesterowych, akrylowych i PVC-Plastizol.

Konserwację i malowanie należy przeprowadzić zgodnie z instrukcjami podanymi przez producenta stali.

 

Półmatowa farba do dachów i ścian z blachy KIRJO AQUA 20

kirjo_aqua_20_3lKIRJO AQUA 20 jest półmatową, wodorozcieńczalną, akrylową farbą do malowania blach dachowych, zawierającą inhibitor korozji.

Zastosowanie: Stosuje się na nowe, uprzednio niemalowane blachy dachowe pokrywane cynkiem i ocynkowane oraz do konserwacji blach dachowych malowanych wcześniej farbami alkidowymi lub akrylowymi. KIRJO AQUA 20 może być nakładana na świeże blachy ocynkowane, zaraz po ukończeniu pokrycia dachowego.

KIRJO AQUA 20 może być również stosowana do konserwacji blach stalowych powlekanych przemysłowo powłokami farb na pionowych i poziomych powierzchniach: poliuretanowych, PURAL, PUREX, akrylowych i PVC-Plastizol.

© 2024 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL 1
Polityka prywatności | intermania.pl