zadzwoń do nasZadzwoń Darmowa wycena
Gwarancja stałej ceny do końca kwietnia 2024!
Wypełnij formularz i odbierz rabat 200 zł usługę malowania (min. 100m2)

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Galerie > Konserwacja konstrukcji hali sportowej w Suchej Beskidzkiej

Do malowania konstrukcji stalowej warto wybrać wykwalifikowanego, doświadczonego  wykonawcę i upewnić się, że będzie on w stanie wykonać usługę zgodnie z twoimi wymaganiami i oczekiwaniami. Firma Dachmal jest właśnie takim wykonawcą. Malujemy dachy od 25 lat, nasze doświadczenie i długa lista zadowolonych klientów mówią same za siebie.

Nasze kwalifikacje i profesjonalizm zostały docenione i zostaliśmy wybrani jako wykonawcy zlecenia polegającego na konserwacji stalowej konstrukcji hali sportowej w Suche Beskidzkiej.

W pierwszym etapie stalowe elementy konstrukcji nośnej dachu zostały najpierw mechanicznie oczyszczone z rdzy, umyte i odtłuszczone. Następnie oczyszczone miejsca zostały pokryte farbą podkładową JOTUN.

Ostatnim krokiem było ręczne malowanie wszystkich elementów – farbą JOTUN do malowania ręcznego. Ze względu na drewniany parkiet nie możliwe były wykorzystanie zwyżek i wózków gondolowych. Wszystkie prace były wykonane zatem z mobilnych rusztowań na kółkach. Podłoże oraz ściany zostały dokładnie zabezpieczone przez zniszczeniami.

 

 

« powrót do galerii
© 2024 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL 1
Polityka prywatności | intermania.pl