Zadzwoń Darmowa wycena
Zarezerwuj termin na wiosnę 2023 już teraz!

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Galerie > Malowanie dachu Bieruń

Tym razem praca polegała na pomalowaniu dachu w Bieruniu w województwie śląskim. Ekipa pierwszy raz w tej miejscowości mogła wykonywać zlecenie. Po przyjechaniu na miejsce i rozpakowaniu się od razu rozpoczęli swoją pracę. Dzięki wykorzystywanej przez firmę metodzie alpinistycznej pracownicy nie muszą korzystać z rusztowań co znacznie przyśpiesza wykonywaną pracę.

Cały dach przed samym malowaniem dokładnie należy wyczyścić ze wszystkich zanieczyszczeń, mchu, liści i kawałków gałęzi. Po wyczyszczeniu pokazała się w większości zdrowa blacha z niewielkimi tylko ogniskami korozji, więc można było przystąpić do malowania!

Dachmal preferuje malowanie ręczne, pozwala to na dokładniejsze pomalowanie każdego nawet trudno dostępnego zakątka dachu. Dach został pomalowany dwukrotnie dla uzyskania trwalszego efektu. Po wykonanej pracy na dachu ekipa mogła zejść na ziemię i posprzątać po sobie. Klientka była bardzo zadowolona z efektu końcowego. Na pomalowany dach firma Dachmal wystawiła pisemną gwarancję.

« powrót do galerii
© 2023 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL 1
Polityka prywatności | intermania.pl