zadzwoń do nasZadzwoń Darmowa wycena
Gwarancja stałej ceny do końca kwietnia 2024!
Wypełnij formularz i odbierz rabat 200 zł usługę malowania (min. 100m2)

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Galerie > Malowanie dachu Giebułtów koło Krakowa

Malowanie dachu dom jednorodzinny w Giebułtowie koło Krakowa. Dobrze wykorzystany ciepły dzień wiosny i usługa wykonana perfekcyjnie.

Dach wymagał już renowacji a właściciel chciał przy okazji zmienić kolor. Dom był kryty blachą fabrycznie malowaną – ale po 6 latach farba zaczęła schodzić i łuszczyć się. Konieczne były całkowite usunięcie warstwy starej farby –  po myciu karcherem spalinowym wodą pod ciśnieniem 350 bar farba całkiem zeszła całkowicie. Jak widać z tego przykładu fabrycznie pomalowana blacha nie daje pewności na długie lata przynajmniej nie na tyle ile by można oczekiwać.

Przy zauważeniu pierwszych oznak łuszczenia się fabrycznej powłoki malarskiej najlepiej od razu wezwać fachowców (na przykład takich jak my – Dachmal – z 25-letnim doświadczeniem) którzy wiedzą jak podejść do problemu. Trzba pomalować dach w całości, i to oczyszczony ze starej farby , w przeciwnym przypadku mogą się pojawić pierwsze oznaki korozji a w kolejnych latach mogą pojawić się dziury. Takiej usługi nie da się zrobić przy pomocy szczotki drucianki lub prostych elektronarzędzi – tutaj niezbędna jest profesjonalna myjka ciśnieniowa.

Zlecenie wykonane – oczyszczenie plus trzykrotne malowanie farbą okrętowa w kolorze RAL 7016. Oczywiście udzieliliśmy gwarancji na wykonane prace. Efekt końcowy na zdjęciach poniżej.

« powrót do galerii
© 2024 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL 1
Polityka prywatności | intermania.pl