zadzwoń do nasZadzwoń Darmowa wycena
Gwarancja stałej ceny do końca maja 2024!
Wypełnij formularz i odbierz rabat 200 zł usługę malowania (min. 100m2)

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Obszar działania > Kraków i okolice

Malowanie dachów Kraków i okolice

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem i malowaniem dachów, działamy w tej branży już od 25 lat i mamy na swoim koncie setki zadowolonych klientów, prace wykonujemy w takich w Krakowie i okolicznych miejscowościach: Skawina, Wieliczka, Bochnia, Myślenice, Chrzanów, Czernichów, Zabierzów, Mogilany, Świątniki, Dobczyce.

Działamy na rynku od 25 lat. Zapewniamy trwały efekt i zabezpieczenie dachu na długie lata. Wystawiamy gwarancję. Nie szukaj przypadkowych fachowców. Postaw na sprawdzony zespół.

Zakres prac:

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim wyróżnia nas profesjonalne podejście, jakość oraz przystępne ceny. Powłokę malarską nakładamy dwukrotnie, zawsze po DOKŁADNYM OCZYSZCZENIU I UMYCIU dachu. Stosujemy agregaty malarskie, tak gdzie potrzeba docieramy pędzlem dzięki czemu możemy dokładnie pomalować każdy zakamarek dachu.

Na każdą usługę wystawiamy pisemną gwarancję, do ceny zlecenia nie są wliczane koszty dojazdu, dojeżdżamy do wszystkich miejscowości regionu krakowskiego: Proszowice, Niepołomice, Gdów, Liszki, Kaszów, Alwernia, Wielkie Drogi, Izdebnik, Krzeszowice, Ojców.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług wystarczy zadzwonić i zamówić usługę!

© 2024 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL 1
Polityka prywatności | intermania.pl