Zadzwoń Darmowa wycena
Zarezerwuj termin na lato 2022 już teraz!

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Obszar działania > Kraków i okolice

Malowanie dachów Kraków i okolice

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem i malowaniem dachów, działamy w tej branży już od 25 lat i mamy na swoim koncie setki zadowolonych klientów, prace wykonujemy w takich w Krakowie i okolicznych miejscowościach: Skawina, Wieliczka, Bochnia, Myślenice, Chrzanów, Czernichów, Zabierzów, Mogilany, Świątniki, Dobczyce.

Działamy na rynku od 25 lat. Ze względu na trwały efekt preferujemy ręczne malowanie. Wystawiamy gwarancję. Nie szukaj przypadkowych fachowców. Postaw na sprawdzony zespół.

Zakres prac:

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim wyróżnia nas profesjonalne podejście, jakość oraz przystępne ceny. Działamy według metody alpinistycznej dzięki czemu nie musimy używać rusztowań, dodatkowo nasza firma preferuje malowanie ręczne które gwarantuję że dach będzie pomalowany bardzo dokładnie i w każdym zakamarku.

Na każdą usługę wystawiamy pisemną gwarancję, do ceny zlecenia nie są wliczane koszty dojazdu, dojeżdżamy do wszystkich miejscowości regionu krakowskiego: Proszowice, Niepołomice, Gdów, Liszki, Kaszów, Alwernia, Wielkie Drogi, Izdebnik, Krzeszowice, Ojców.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług wystarczy zadzwonić i zamówić usługę!

© 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL
Polityka prywatności | intermania.pl