Zadzwoń Darmowa wycena
Zarezerwuj termin na lato 2022 już teraz!

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Obszar działania > Śląsk

Malowanie dachów Śląsk, 25 lat doświadczenia

Już od 25 lat pracujemy na wysokościach, wykonujemy usługi malowania i czyszczenia dachów na terenach miejscowości Bielsko Biała, Katowice, Pszczyna, Wisła, Bieruń, Bytom, Myszków, Racibórz, Szczyrk, Ustroń, Skoczów, Czaniec, Łodygowice. U nas nie ma ukrytych kosztów, ostateczną cenę usługi ustalamy po oględzinach.

Działamy na rynku od 25 lat. Ze względu na trwały efekt preferujemy ręczne malowanie. Wystawiamy gwarancję. Nie szukaj przypadkowych fachowców. Postaw na sprawdzony zespół.

Zakres prac:

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas metoda alpinistyczna dzięki której do pracy nie potrzebujemy rusztowań, pracę możemy zaczynać od razu co obniża znacząco koszty usługi.

Posiadamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia, nie doliczamy za koszty dojazdu do klienta na między innymi takich terenach jak Rybnik, Jaworzno, Imielin, Sosnowiec, Tychy, Olsztyn, Żywiec, Żory, Orzesze, Milówka, Miedźno, Kłobuck, Pietrzykowice.

Czy zastanawiasz się nad pomalowaniem swojego dachu? Zadzwoń po darmową wycenę i złóż zamówienie, dojedziemy rownież do takich miejscowości jak Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Zabrze, Lubliniec, Zawiercie, Gliwice, Bystra, Ruda Śląska, Mysłowice, Kłobuck, Jaworzynka, Siewierz.

© 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL
Polityka prywatności | intermania.pl