Zadzwoń Darmowa wycena
Gwarancja stałej ceny do końca marca 2024!
Wypełnij formularz i odbierz rabat 200 zł usługę malowania (min. 100m2)

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Obszar działania > Śląsk

Malowanie dachów Śląsk, 25 lat doświadczenia

Już od 25 lat pracujemy na wysokościach, wykonujemy usługi malowania i czyszczenia dachów na terenach miejscowości Bielsko Biała, Katowice, Sosnowiec, Tychy, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Pszczyna, Wisła, Bieruń, Bytom, Myszków, Racibórz, Szczyrk, Ustroń, Skoczów, Czaniec, Łodygowice. U nas nie ma ukrytych kosztów, ostateczną cenę usługi ustalamy po oględzinach.

Działamy na rynku od 25 lat. Zapewniamy trwały efekt i zabezpieczenie dachu na długie lata. Wystawiamy gwarancję. Nie szukaj przypadkowych fachowców. Postaw na sprawdzony zespół.

Zakres prac:

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas metoda alpinistyczna dzięki której do pracy nie potrzebujemy rusztowań, pracę możemy zaczynać od razu co obniża znacząco koszty usługi.

Posiadamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia, nie doliczamy za koszty dojazdu do klienta na między innymi takich terenach jak Rybnik, Jaworzno, Imielin, Sosnowiec, Tychy, Olsztyn, Żywiec, Żory, Orzesze, Milówka, Miedźno, Kłobuck, Pietrzykowice.

Czy zastanawiasz się nad pomalowaniem swojego dachu? Zadzwoń po darmową wycenę i złóż zamówienie, dojedziemy rownież do takich miejscowości jak Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Zabrze, Lubliniec, Zawiercie, Gliwice, Bystra, Ruda Śląska, Mysłowice, Kłobuck, Jaworzynka, Siewierz.

© 2024 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL 1
Polityka prywatności | intermania.pl