zadzwoń do nasZadzwoń Darmowa wycena
Gwarancja stałej ceny do końca czerwca 2024!
Wypełnij formularz i odbierz rabat 200 zł usługę malowania (min. 100m2)

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Usługi > Malowanie dachów Śląsk

Zajmujemy się kompleksowym i profesjonalnym malowaniem dachów wykonanych z dowolnego rodzaju blachy na terenie Śląska, Zagłębia i Podbeskidzia. Myjemy i malujemy dachy pokryte również dachówką betonową, ceramiczną, blachodachówką. Przy okazji wykonujemy prace blacharskie, montaż rynien i śniegołapów.

Firma Dachmal Ewa Spytkowska istnieje od 25 lat. Wykonaliśmy tysiące zleceń w południowej części Polski, w szczególności w województwie Śląskim. Nasz zespół to doświadczeni pracownicy znakomicie znający swój fach. Jeżeli mieszkasz w miastach jak Gliwice, Knurów, Wodzisław Śląski, Pawłowice, Rybnik, Mikołów, Siemianowice, Chorzów, Zabrze, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Wapienica, Jaworze, Cieszyn, Zebrzydowice, Strumień, Jasienica, Bystra, Czechowice, Goczałkowice, Brzeszcze, Lędziny, Imielin, Łaziska, Jaworzno, Żory, Czeladź możesz liczyć na mycie i konserwację dachu w bardzo dobrej cenie.

Każde zlecenie rozpoczyna wycena poprzedzona darmowymi oględzinami, pomiarami oraz ustaleniem zakresu prac. W ustalonym dniu, o ile oczywiście nie przeszkodzi pogoda rozpoczynamy wczesnym rankiem od zabezpieczenie terenu wokół budynku, osłonięcia okien, balkonów. Następnie przy pomocy technik alpinistycznych przystępujemy do przygotowania powierzchni dachu do malowania. Do oczyszczania podłoża używamy myjki ciśnieniowej 300 barów.

W zależności od typu podłoża i i użytej wcześniej farby odpowiednio dobieramy markę farby. Preferujemy malowanie farbami okrętowymi marki JOTUN, które odpowiednio nałożone gwarantują trwałość powłoki malarskiej na długie lata. Są to szybkoschnące farby klasy premium rodem z przemysłu okrętowego o bardzo dobrych parametrach, odporne na warunki atmosferyczne –  nadają się do nakładania zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. Farby okrętowe nakładane się za pomocą agregatu malarskiego.

Pracujemy na najlepszym dostępnym sprzęcie i najlepszych materiałach co pozwala na uzyskanie doskonałego efektu końcowego.

Zobacz przykłady naszych wykonanych prac na terenie województwa Śląskiego.

Malowanie dachu Banku PKO BP w Jaworznie

Wykonujemy:

Malowanie dachu pawilonu handlowego w Wiśle

Dach hali fabrycznej w Istebnej

Malowanie dachu z blachodachówki Tychy

© 2024 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL 1
Polityka prywatności | intermania.pl