Zadzwoń Darmowa wycena
Zarezerwuj termin na wiosnę 2023 już teraz!

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Usługi > Malowanie dachów z blachy > Śląsk

Malowanie dachów z blachy w dobrej cenie

Wykonujemy usługi na terenie województwa Śląskiego i Podbeskidzia. Nie doliczamy za dojazd. Cena usługi jest zawsze taka sama!

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim (na 2022 rok) stażem. Działamy wg jasnych zasad. Pełną cenę za usługi określamy po oględzinach. Bez żadnych ukrytych kosztów.

W zakresie malowania dachów następujące prace:

Malowanie ręczne z pozwala na bardzo dokładne pokrycie wszystkich zakamarków i załamań powierzchni dachowej. Daje nam to pewność dobrego zabezpieczenia powierzchni dachowej, co pozwala na udzielenie przedłużonej gwarancji.

Malowanie agregatem z kolei umożliwia szybkie pokrycie farbą dużych powierzchni i zastosowanie farby okrętowych o zwiększonej trwałości nawet w niskich temperaturach. Daje nam to pewność dobrego zabezpieczenia powierzchni dachowej, co pozwala na udzielenie przedłużonej gwarancji.

Co nas wyróżnia? Jasne zasady działania, jakość oraz przystępne ceny. Metoda alpinistyczna pozwala obniżyć cenę i czas wykonania zlecenia. Nie potrzebujemy transportować ani ustawiać rusztowań. Pracę możemy rozpocząć praktyczne na chwili przyjazdu.

Farby do malowania dachu

Najnowszą polecaną przez nas farbą jest farba okrętowa JOTUN, dająca wyjątkowo trwałe powłoki malarskie:

jotun-farba

Do tradycyjnego malowania blachy dachowej używamy również sprawdzonych od wielu lat farb marki Lowicyn:

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dzięki którym realizujemy najtrudniejsze zlecenia. Szukasz solidnej i profesjonalnej firmy która w dogodnym czasie wykona dla Ciebie konieczne prace?

Zadzwoń, wycena nic nie kosztuje i potem złóż zamówienie.

© 2023 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL 1
Polityka prywatności | intermania.pl