Zadzwoń Darmowa wycena
Zarezerwuj termin na lato 2022 już teraz!

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Usługi > Malowanie hal fabrycznych i dużych dachów

Malowanie hal fabrycznych i magazynowych

Nasza firma wykonuje konserwację antykorozyjną i malowanie konstrukcji stalowych, dachów i elewacji hal magazynów. Odnawiamy ściany, strony  i zabezpieczamy dachy hal fabrycznych i budynków przemysłowych. Malowanie hal produkcyjnych, w szczególności  malowanie hal stalowych oraz dachów, wykonujemy za pomocą profesjonalnych technologii i sprawdzonych materiałów. Wykorzystujemy do tego celu malowanie natryskowe agregatami hydrodynamicznymi a tam gdzie jest taka potrzeba tradycyjne wałki i i pędzle.

Malowanie dużych dachów budynków przemysłowych i kościołów

Do pracy używamy najlepszych na rynku farb, nowoczesnych i trwałych farb LOWICYN lub farb okrętowych JOTUN. Każda metalowa powierzchnia  jest najpierw myta myjką ciśnieniową i oczyszczana z ognisk korozji. Do malowania dużych dachów najlepiej sprawdza agregat hydrodynamicznego pozwalający, na pokrycie farbą nawet 1500 m2 powierzchni dachu w ciągu jednego dnia.

Nasi pracownicy to wykwalifikowany, zgrany zespół z długoletnim doświadczeniem. Pracujemy wykorzystując techniki alpinistyczne (nie korzystamy z rusztowań) lub podnośniki koszowe.  Pracownicy Dachmal posiadają wszelkie wymagana prawem uprawnienia, pracują w pełnym zabezpieczeniu zgodnie z przepisami BHP. Używamy tylko atestowanych i 100% sprawych urządzeń aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa osób i mienia.

Duże dachy malowanie agregatem

Przy powierzchniach powyżej 300m2 do malowania wykorzystujemy agregat hydrodynamiczny. Malowanie agregatem hydrodynamicznym polega na nanoszeniu farby pod wysokim ciśnieniem w okolicach 400 bar i rozproszenie go przez dyszę natryskową. Największą zaletą malowania hydrodynamicznego jest jego wysoka wydajność i duża oszczędność czasu malowania.

Malowanie agregatem sprawdza się najlepiej w przy takich zleceniach jak:

Wytryskiwana pod ciśnieniem farba szybko i dobrze pokrywa malowane powierzchnie. Korzystając z agregatu przy malowaniu dachów – dodatkowym atutem jest możliwość używania profesjonalnych farby marki JOTUN.

Malowanie hali produkcyjnej w Skoczowie – galeria zdjęć

Konserwacja dachu hali przemysłowej – Kalwaria

Malowanie ścian i stropu hali produkcyjnej

Malowanie dużych dachów – szkoła i kościoły

Malowanie dachu hali magazynowej

 

© 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL
Polityka prywatności | intermania.pl