Zadzwoń Darmowa wycena
Gwarancja stałej ceny do końca marca 2024!
Wypełnij formularz i odbierz rabat 200 zł usługę malowania (min. 100m2)

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Usługi > Malowanie hal produkcyjnych i magazynów

Nasza firma wykonuje konserwację antykorozyjną i malowanie konstrukcji stalowych, dachów i elewacji hal i magazynów. Odnawiamy ściany, stropy  i zabezpieczamy dachy hal fabrycznych i budynków przemysłowych. Malowanie hal produkcyjnych, w szczególności  filarów stalowych oraz dachów, wykonujemy za pomocą profesjonalnych technologii i sprawdzonych materiałów. Wykorzystujemy do tego celu malowanie natryskowe agregatami hydrodynamicznymi a tam gdzie jest taka potrzeba tradycyjne wałki i i pędzle.

Malowanie dużych dachów budynków przemysłowych

Do pracy używamy najlepszych na rynku farb, nowoczesnych i trwałych farb LOWICYN lub farb okrętowych JOTUN. Każda metalowa powierzchnia  jest najpierw myta myjką ciśnieniową i oczyszczana z ognisk korozji. Do malowania dużych dachów najlepiej sprawdza agregat hydrodynamiczny pozwalający, na pokrycie farbą nawet 1500 m2 powierzchni dachu w ciągu jednego dnia.

Nasi pracownicy to wykwalifikowany, zgrany zespół z długoletnim doświadczeniem. Pracujemy wykorzystując techniki alpinistyczne (nie korzystamy z rusztowań) lub podnośniki koszowe.  Pracownicy z Dachmalu posiadają wszelkie wymagana prawem uprawnienia, pracują w pełnym zabezpieczeniu zgodnie z przepisami BHP. Używamy tylko atestowanych i 100% sprawnych urządzeń aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa osób i mienia.

Duże dachy malujemy agregatem – hydrodynamicznie

Przy powierzchniach powyżej 300m2 do malowania wykorzystujemy agregat hydrodynamiczny. Malowanie agregatem polega na nanoszeniu farby pod wysokim ciśnieniem w okolicach 400 bar i rozproszenie go przez dyszę natryskową. Największą zaletą malowania hydrodynamicznego jest jego wysoka wydajność i duża oszczędność czasu malowania.

Agregatem malarski sprawdza się najlepiej w przy takich zleceniach jak:

Wytryskiwana pod ciśnieniem farba szybko i dobrze pokrywa malowane powierzchnie. Korzystając z agregatu przy malowaniu dachów – dodatkowym atutem jest możliwość używania profesjonalnych farby marki JOTUN.

Zapewniamy fachowe doradztwo oraz darmowe oględziny i wycenę. Wykwalifikowany personel to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy kompleksową obsługę, dobór najlepszych farb oraz konkurencyjne ceny.

Malowanie hal produkcyjnych i przemysłowych

Specjalności firmy Dachmal jest malowanie natryskowe hal produkcyjnych i przemysłowych o różnym przeznaczeniu oraz wszelkich innych dużych powierzchni np. elewacji, biur a nawet mieszkań. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, tworzący od lat zgraną ekipę, posiadającą olbrzymie doświadczenie. Dysponujemy wysokiej klasy agregatami malarskimi, które pozwalają nam szybko i precyzyjnie malować nawet dowolnie duże powierzchnie.

Malowanie magazynów

Malowanie agregatem hydrodynamicznym jest najlepszym wyborem dla np. magazynów czy obiektów wielkogabarytowych, ponieważ stosując tę technikę jeden operator może pomalować nawet 1000 m2 powierzchni dziennie – jest to około 6 razy więcej niż w przypadku tradycyjnego malowania pędzlem lub wałkiem malarskim.

Malujemy ściany, stropy farbami przeciwpożarowymi

Malując natryskowo możemy w krótkim w czasie pomalować olbrzymią powierzchnię dowolnego podłoża (stal, beton posadzka, ściana, strop) i szybko wykonać zlecenie. Wskazane powierzchnie możemy pokryć farbami przeciwpożarowymi. Dla Zleceniodawcy szybka realizacja jest również dużym atutem tej metody pracy.

Nasza firma działa na tynku od 25 lat i mam bardzo bogate portfolio. Mimo, że posiadamy długoletnie doświadczenie w malowaniu hal magazynowych, przemysłowych, konstrukcji stalowych i elewacji – to za każdym razem do każdego każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie kierując się najlepszym do osiągnięcia rezultatem.

Malowanie konstrukcji stalowej w hali sportowej w Suchej Beskidzkiej

Malowanie dachu hali produkcyjnej w Skoczowie – galeria zdjęć

Konserwacja dachu hali przemysłowej – Kalwaria

Malowanie ścian i stropu magazynu

Malowanie dachu hali magazynowej

 

© 2024 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL 1
Polityka prywatności | intermania.pl