zadzwoń do nasZadzwoń Darmowa wycena
Gwarancja stałej ceny do końca maja 2024!
Wypełnij formularz i odbierz rabat 200 zł usługę malowania (min. 100m2)

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Usługi > Malowanie wnętrz

Malowanie mieszkań, tapetowanie ścian, wykończenia wnętrz

Od ponad dwudziestu lat oferujemy usługi wykończenia wnętrz – mieszkań, domów i biur. Malujemy także wnętrza dużych obiektów – magazynów, hal, sal gimnastycznych. Wykonywane przez nas prace cechuje staranność i wysoka jakość. Co ważne utrzymujemy porządek miejsca pracy podczas wykonywania zlecenia jak i po jego zakończeniu. Wykonaliśmy setki remontów i chętnie dzielimy się swoją wiedzą. Doradzamy przy wyborze materiałów wykończeniowych.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksowy remont, co pozwoli Państwu oszczędzić czas. Przed rozpoczęciem prac mogą Państwo liczyć na rzetelną wycenę, a po ich zakończeniu wystawiamy gwarancję na zrealizowane usługi.

Usługi remontowe:

Tapetowanie ścian:

Działamy przede wszystkim na terenie Wadowic, ale możemy dojechać do Państwa na odległość 50 km od miasta.

Podczas pracy wszystko zabezpieczamy i zwracamy szczególną uwagę na dokładność, dlatego możecie być pewni że po zakończonej pracy nie spotkacie się z niedoróbkami, plamami na oknach i drzwiach.

W naszej ekipie są wyłącznie fachowcy, osoby z doświadczeniem, mające za sobą wiele ukończonych projektów. Pracownicy są otwarci na Państwa potrzeby, chętnie Państwu doradzą, pomogą w wyborze materiałów zgodnie z Państwa sugestiami.

W pracy używamy narzędzi najwyższej jakości i sprawdzonych materiałów renomowanych producentów:

Jeżeli szukasz solidnej i profesjonalnej firmy z doświadczeniem której można zaufać Dachmal jest idealną opcja dla Ciebie, a dowodem na to są opinie naszych klientów. Zadzwoń po darmową wycenę i złóż zamówienie.

© 2024 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL 1
Polityka prywatności | intermania.pl