zadzwoń do nasZadzwoń Darmowa wycena
Gwarancja stałej ceny do końca maja 2024!
Wypełnij formularz i odbierz rabat 200 zł usługę malowania (min. 100m2)

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Usługi > Odśnieżanie dachów wielkopowierzchniowych

Odśnieżanie dużych dachów – hale, magazyny

Nasz firma w okresie zimowym specjalizuje się w profesjonalnym odśnieżaniu dachów wielkopowierzchniowych, a usługi wykonujemy na najwyższym poziomie.

W sprawie odśnieżania – zadzwoń tel: 605 614 089

Gdzie można zamówić odśnieżanie? Działamy w Małopolski i na Śląsku do 50 km od Wadowic. Zadzwoń teraz i umów się na termin. Proponujemy elastyczne ceny i doświadczony zespół roboczy.

W okresie zimowym na administratorach budynków ciąży obowiązek stałego monitorowania stanu pokrywy śnieżnej na dachach. Dachy płaskie, dachy o nawach z niskimi kątami nachylenia (hale produkcyjne, galerie handlowe) sprzyjają gromadzeniu śniegu na swoich powierzchniach.

Śnieg ten należy usuwać systematycznie po każdym opadzie nie dopuszczając do jego zlodowacenia. Nie powinno się również zwlekać z podjęciem decyzji o odśnieżaniu czekając na odwilż.

Zalegający ciężki, mokry śnieg tworzy duże zagrożenie dla większych płaskich dachów – może spowodować naruszenie konstrukcji dachowej albo nawet jego zawalenie. Nacisk topniejącego/zmarzniętego śniegu na konstrukcję dachu może osiągnąć nawet 80 kg na m2. Z usunięciem śniegu nie ma co zwlekać, gdyż ocieplenie tylko zwiększy jego ciężar.

Oferujemy:

W sprawie odśnieżania – zadzwoń tel: 605 614 089

© 2024 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL 1
Polityka prywatności | intermania.pl