zadzwoń do nasZadzwoń Darmowa wycena
Gwarancja stałej ceny do końca maja 2024!
Wypełnij formularz i odbierz rabat 200 zł usługę malowania (min. 100m2)

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Referencje

Referencje i opinie klientów

Dzięki za przemalowanie dachu. Teraz jest super. Jeśli Państwo chcecie, to proszę sobie dodać moją referencję.  Praca wykonana wzorowo. Dach wygląda jak nowy. Szefostwo Firmy bardzo fajnie traktuje uwagi i wymagania klienta. Jeszcze raz dziękuję.

Jerzy, Jaworze, czerwiec 2022

Świetnie wykonana robota, pierwszy raz zdecydowałem skorzystać z usług czyszczenia i malowania dachu, i muszę przyznać że efekt jest wart swojej ceny, aż miło było patrzeć jak pracownicy z takim zaangażowaniem odnawiali mój zaniedbany dach. Bardzo wam Dziękuje.

Paweł, Zawoja

Super firma, dostałam darmową wycenę i umówiłam termin na malowanie mojego dachu który był już w strasznym stanie. Dach został wyczyszczony z rdzy, dokładnie umyty i dwukrotnie pomalowany, wygląda jak nowy, z czystym sumieniem mogę polecić Dachmal.

Martyna, Chorzów

Polecam firmę Dachmal, korzystałem z ich usług malowania dachu i uważam że dom teraz wygląda rewelacyjnie, za tą cenę na pewno warto. Oprócz tego ekipa bardzo miła i pracowita, poradzili sobie szybko ze zleceniem.

Sebastian, Myślenice

Wynajęliśmy do malowania dachu naszego domu pana Marcina i ekipę z Dachmalu. Dach wymagał generalnego remontu, dawno nic nie było robione. Pracownicy Dachmalu (w 3 osoby) bardzo sprawnie poradzili sobie ze wszystkimi problemami. Blacha na dachu wygląda jak nowa, aż sąsiedzi patrze zazdrosnym okiem. Jesteś bardzo zadowoleni.

Mirek i Marta, Mikuszowice

Mieszkamy w Milówce w typowym, wysokim, „góralskim” domu. Nasz dach z daleka straszył rdzą i płatami odchodzącej farby. Pocztą pantoflową ktoś nam polecił firmę z Wadowic, Dachmal. W ciągu dwóch dni od pierwszego telefonu pojawił się p. Marcin na oględziny, szybko dogadaliśmy sie co do ceny i w następnym tygodniu przyjechało 3 panów z linami i narzędziami, i zaczęli pracę. Robota paliła sie im w ręka, a przecież trzeba było usunać starą farbe i wyczyścić dach. Teraz wygląda wspaniale, sami nigdy byśmy sobie z tym nie poradzili.

Harężlakowie, Milówka

Z przyjemnością udzielam referencji firmie Dachmal Marcina Spytkowskiego w zamian za fachowe i terminowe wykonanie zlecenia konserwacji dachu. Współpraca z właścicielem przebiegało bezproblemowo. Mogę polecić firmę Dachmal jako dobrego i sprawdzonego fachowca z branży remontowo-budowlanej.

Stefan Maciejczyk, Osielec

 

Certyfikat – Przedsiębiorstwo Godne Zaufania

Miło na poinformawać, że w marcu 2020 roku firma Dachmal otrzymała od Instytutu Badań Konsumenckich certyfikat „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”. Dziękujemy naszym klientom bo to dzięki waszemu zaufaniu udało nam się zdobyć to wyróżnienie.

certyfikat-firma-godna-zaufania

© 2024 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL 1
Polityka prywatności | intermania.pl