Zadzwoń Darmowa wycena
Zarezerwuj termin na lato 2022 już teraz!

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Referencje

Referencje i opinie klientów

Świetnie wykonana robota, pierwszy raz zdecydowałem skorzystać z usług czyszczenia i malowania dachu, i muszę przyznać że efekt jest wart swojej ceny, aż miło było patrzeć jak pracownicy z takim zaangażowaniem odnawiali mój zaniedbany dach. Bardzo wam Dziękuje.

Paweł, Zawoja

Super firma, dostałam darmową wycenę i umówiłam termin na malowanie mojego dachu który był już w strasznym stanie. Dach został wyczyszczony z rdzy, dokładnie umyty i dwukrotnie pomalowany, wygląda jak nowy, z czystym sumieniem mogę polecić Dachmal.

Martyna, Chorzów

Polecam firmę Dachmal, korzystałem z ich usług malowania dachu i uważam że dom teraz wygląda rewelacyjnie, za tą cenę na pewno warto. Oprócz tego ekipa bardzo miła i pracowita, poradzili sobie szybko ze zleceniem.

Sebastian, Myślenice

Wynajęliśmy do malowania dachu naszego domu pana Marcina i ekipę z Dachmalu. Dach wymagał generalnego remontu, dawno nic nie było robione. Pracownicy Dachmalu (w 3 osoby) bardzo sprawnie poradzili sobie ze wszystkimi problemami. Blacha na dachu wygląda jak nowa, aż sąsiedzi patrze zazdrosnym okiem. Jesteś bardzo zadowoleni.

Mirek i Marta, Mikuszowice

Mieszkamy w Milówce w typowym, wysokim, „góralskim” domu. Nasz dach z daleka straszył rdzą i płatami odchodzącej farby. Pocztą pantoflową ktoś nam polecił firmę z Wadowic, Dachmal. W ciągu dwóch dni od pierwszego telefonu pojawił się p. Marcin na oględziny, szybko dogadaliśmy sie co do ceny i w następnym tygodniu przyjechało 3 panów z linami i narzędziami, i zaczęli pracę. Robota paliła sie im w ręka, a przecież trzeba było usunać starą farbe i wyczyścić dach. Teraz wygląda wspaniale, sami nigdy byśmy sobie z tym nie poradzili.

Harężlakowie, Milówka

Z przyjemnością udzielam referencji firmie Dachmal Marcina Spytkowskiego w zamian za fachowe i terminowe wykonanie zlecenia konserwacji dachu. Współpraca z właścicielem przebiegało bezproblemowo. Mogę polecić firmę Dachmal jako dobrego i sprawdzonego fachowca z branży remontowo-budowlanej.

Stefan Maciejczyk, Osielec

 

Certyfikat – Przedsiębiorstwo Godne Zaufania

Miło na poinformawać, że w marcu 2020 roku firma Dachmal otrzymała od Instytutu Badań Konsumenckich certyfikat „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”. Dziękujemy naszym klientom bo to dzięki waszemu zaufaniu udało nam się zdobyć to wyróżnienie.

certyfikat-firma-godna-zaufania

© 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL
Polityka prywatności | intermania.pl