Zadzwoń Darmowa wycena
Zarezerwuj termin na wiosnę 2023 już teraz!

Malowanie dachów i ELEWACJI techniką alpinistyczną

Darmowa wycena
Dachmal > Usługi > Malowanie dachów z blachy

Malowanie dachów z blachy w dobrej cenie

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim (na 2022 rok) stażem. Działamy wg jasnych zasad. Pełną cenę za usługi określamy po oględzinach. Bez żadnych ukrytych kosztów.

W zakresie malowania dachów następujące prace:

Malowanie ręczne z kolei pozwala na bardzo dokładne pokrycie wszystkich zakamarków i załamań powierzchni dachowej. Daje nam to pewność dobrego zabezpieczenia powierzchni dachowej, co pozwala na udzielenie przedłużonej gwarancji.

Co nas wyróżnia? Jasne zasady działania, jakość oraz przystępne ceny. Metoda alpinistyczna pozwala obniżyć cenę i czas wykonania zlecenia. Nie potrzebujemy transportować ani ustawiać rusztowań. Pracę możemy rozpocząć praktyczne na chwili przyjazdu.

Do malowania blachy dachowej używamy sprawdzonych farby marki Lowicyn:

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dzięki którym realizujemy najtrudniejsze zlecenia. Szukasz solidnej i profesjonalnej firmy która w dogodnym czasie wykona dla Ciebie konieczne prace?

Zadzwoń, wycena nic nie kosztuje i potem złóż zamówienie.

W związku ze stanem epidemicznym w firmie Dachmal stosujemy podniesione standardy bezpieczeństwa, usługi są wykonywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Prace wykonują 2-osobowe ekipy bez kontaktu z domownikami, pracownicy są wyposażeni w środki zabezpieczające oraz środki dezynfekcyjne. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa zachęcamy do przekazywania płatności przelewem.

© 2023 - wszelkie prawa zastrzeżone by Ewa Spytkowska DACHMAL 1
Polityka prywatności | intermania.pl